Відбулася тридцять перша сесія Олександрівської районної ради

24 квітня відбулася тридцять перша сесія Олександрівської районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Марфули. У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка. Розпорядження в.о. Президента України про його призначення озвучив на сесії голова районної ради Микола Марфула. Сергій Шпирка виступив перед депутатами з своїм баченням співпраці з депутатським корпусом.

Після цього депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік. З цих питань на сесії виступила начальник фінансового управління РДА Валентина Шията.

Депутати на сесії заслухали також питання про хід виконання ряду районних програм, зокрема „Репродуктивне здоров’я населення Олександрівського району на 2009- 2015 роки”, програми розвитку театрального мистецтва, хореографії та розвитку малого танцювального руху, розвитку туризму в районі до 2015 року.

На сесії внесено зміни до складу президії районної ради, у зв’язку з обранням головою районної ради Миколи Марфули, та постійних комісій районної ради.

Сесія погодила звільнення начальника комунального підприємства  „Олександрівське управління капітального будівництва в районі” Н.В. Олійник та ліквідацію цього підприємства.

Кількість переглядів: 279