Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

    27 серпня голова районної державної адміністрації В.Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради С.Степанов, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, сільські та селищні голови.
    На засіданні колегії було заслухано питання про стан підготовки господарств району до проведення посіву озимих культур під урожай 2011 року. За інформацією начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Закревського, під урожай 2011 року господарствами всіх форм власності планується посіяти озимі культури на зерно на площі 14600 гектарів, в тому числі озимої пшениці – 11000 гектарів, озимого жита – 100 гектарів, озимого ячменю – 3500 гектарів. Крім того, посіяти озимого ріпаку 6000 гектарів. На сьогоднішній день господарствами району підготовлено грунт під озимі культури на площі 20700 гектарів, що становить 100% .
    Щоб засіяти прогнозовані площі озимих культур, потрібно 2450 тонн посівного матеріалу. На перевірку в районну Державну насіннєву інспекцію здано 2450 тонн – 100% від планового завдання, кондиційного насіння заготовлено 2205 тонн – 90%, решта насіння знаходиться на перевірці. Завезено елітне насіння у ЗАТ “ТД “Елітне насіння”, СТОВ АФ “Ясинівська”, Ф/Г “Київська Русь”, ТОВ “Україна-хліб”.
    Для проведення посіву озимих культур заготовлено 387 тонн діючої речовини міндобрив, що складає 100% від необхідної, в тому числі азоту – 108 тонн, фосфору – 204 тонни, калію –75 тонн. Для одержання якісного урожаю заготовлено 2,3 тонни протруювачів, що складає 100% від необхідного.
    Для успішного проведення посіву озимих культур заготовлено 815 тонн пального, що становить 113 % від потреби. Посівна та ґрунтообробна техніка підготовлена в повному обсязі для своєчасного проведення посіву озимих культур.
    У зв’язку із погодно-кліматичними умовами, які складаються на даний час, а саме відсутність вологи в ґрунті, затримується посів озимого ріпаку в господарствах району, хоча і наступили оптимальні строки посіву, але, незважаючи на це, господарства району розпочали посів. Станом на 25 серпня 2010 року посіяно 1000 га.
    Про стан підготовки навчальних закладів району до роботи в новому 2010-2011 навчальному році присутніх поінформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Ф.Шаповал. За його словами, з 1 вересня розпочнуть роботу  22 дошкільні навчальні заклади різних форм власності, 25 загальноосвітніх та 3 позашкільних навчальних заклади. З метою належної та своєчасної підготовки закладів освіти до нового навчального року влітку 2010 року, за суттєвої підтримки органів влади, проведена досить велика за обсягом робота в усіх навчальних закладах.
    На проведення капітального ремонту навчальних закладів району у 2010 році використано 162,185 тис. грн. У повному обсязі виконано запланований обсяг поточних ремонтних робіт. Проведено фарбування підлоги у коридорах та класних кімнатах, дверей, проклейку шпалер, побілку стін та інше. Проведені поточні ремонти шкільних котелень та теплових мереж. В даний час розпочато завезення твердого палива в навчальні заклади району.
    Здійснено заміну вікон і дверей на енергозберігаючі склопакети в Красносільській, Цвітненській, Підлісненській, Єлизаветградківській, Вищеверещаківській, Олександрівській №2 ЗШ І-ІІІ ст.
    Всі заклади освіти району забезпечені педагогічними кадрами.
    Відділом освіти , за підтримки районної державної адміністрації, з року в рік вживаються заходи щодо створення належних умов для здобуття жителями району повної загальної середньої освіти. У 12 загальноосвітніх навчальних закладах, за рахунок бюджетних коштів, будуть функціонувати 18 груп продовженого дня. В них матимуть можливість навчатись 550 школярів, із яких 480 – 1-4 класів.
    Гаряче харчування учнів буде організовано у всіх загальноосвітніх школах району. По окремих видах продуктів: м’ясо, олія соняшникова, масло вершкове, цукор, картопля, овочі, фрукти, соки досягнуто 100% виконання.
    Перевезення дітей та педагогічних працівників забезпечують одинадцять транспортних засобів. Із них вісім придбано за рахунок місцевого бюджету, два – надійшли в навчальні заклади району за кошти державного бюджету та ще один – придбаний територіальною громадою Розумівської сільської ради у рамках проекту ЄС – Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
    В 2010-2011 навчальному році буде продовжена робота по відпрацюванню взаємодії освітніх округів.
    Також на колегії було заслухано питання стану кадрової роботи та дотримання вимог Закону України “Про державну службу” в Олександрівській райдержадміністрації, про внесення змін до Положення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району та питання погодження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг.
    За результатами засідання колегії прийнято відповідні рішення.
Кількість переглядів: 61