Відбулося засідання постійної комісії районної ради

Сьогодні, 30 квітня відбулося засідання постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності та інвестиційної діяльності. Участь в засіданні постійної комісії взяли голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка та голова районної ради Микола Марфула.

На засіданні постійної комісії районної ради виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията. Відповідно до пункту 14 рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 290 «Про районний бюджет на 2014 рік», Олександрівською районною державною адміністрацією 30 квітня поточного року внесено на розгляд та погодження постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності та інвестиційної діяльності проект розпорядження голови районної державної адміністрації  «Про затвердження розподілу додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів».

У поданому проекті розпорядження затверджується розподіл додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів між  головними розпорядниками коштів районного бюджету на 2014 рік у сумі 585,0 тис.грн.  Головних розпорядників коштів районного бюджету зобов’язано забезпечити внесення змін  до кошторисів бюджетних установ в установленому порядку, вжити заходи щодо спрямування коштів додаткової дотації на оплату праці працівників бюджетних установ.

Кількість переглядів: 216