Відбулося засідання тендерного комітету

27 липня 2015 року в селі Михайлівка, Олександрівського району в рамках програми розвитку ООН Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ» громадська організація «Михайлівка 2009» провела тендер для визначення підрядника для виконання будівельно-монтажних робіт у межах мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення села Михайлівка. Будівництво з використанням ВДЕ (енергія сонця)».

Участь в засіданні тендерного комітету взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей, координатор в області Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ» Тетяна Головченко, Михайлівський сільський голова Олександр Савченко.

На засідання тендерного комітету надійшло 3 конкурсні пропозиції від трьох підприємств-підрядників:

ТОВ «Єлисаветграделектромонтаж», ТОВ «Арбелон» та ДП Кіровоградське спеціалізоване управління №411ЗАТ«Дніпроелектромонтаж». В ході засідання тендерного комітету проведено відкриття тендерних пропозицій, проаналізовано їх на предмет відповідності вимогам тендерної документації.

Враховуючи актуальність пропозиції для мешканців с. Михайлівка, тендерний комітет вирішив детально вивчити надані тендерні пропозиції та прийняти остаточне рішення щодо переможця тендеру на наступному засіданні тендерного комітету.

Кількість переглядів: 90