Відкрите звернення жителів Олександрівки

10 серпня жителі селища Олександрівки підписали звернення до  Президента України з вимогою капітального ремонту двох аварійних мостів, які є частиною автодороги державного значення М-14 Олександрівка-Миколаїв.

Проблема цих двох шляхопроводів існує вже давно. Адже, аварійними мости визнали ще у 2015 році. Майже 10 років тому ці мости з невідомих причин були передані на баланс Олександрівської селищної ради. Інтенсивний рух, в тому числі великовагового транспорту, призводить не тільки до руйнування дорожнього покриття на мостах, але й до руйнування самої конструкції об’єктів, адже мости будувалися у 60-70 роках ХХ століття і не розраховані на великотоннажний транспорт.

Місцева та районна влада вже давно намагаються вирішити цю проблему, в тому числі і шляхом повернення мостів на баланс держави. Адже самостійно капітально відремонтувати ці шляхопроводи ні селище, ні район не в змозі. Орієнтовно на ці роботи необхідно більш ніж 100 млн. грн., а таких коштів немає у бюджетах Олександрівського району та Олександрівської селищної ради. Власними коштами проводилися лише поточні ремонти дорожнього покриття, що не вирішує існуючої проблеми. Наразі проводяться тендерні торги щодо поточного середнього ремонту вул. Дружби, вул. Незалежності України (від перехрестя з Н-14 до перехрестя з Н-01) в смт Олександрівка – (ділянки дороги у смт Олександрівці від АЗС “Shell” до автостанції) (очікувана вартість робіт 5,6 млн. грн.).

Тому, за ініціативи Артема Чебану, який є представником “Зе команди” в Олександрівському районі, жителі селища звернулися на пряму до Президента України. Разом з небайдужими мешканцями Олександрівки звернення підтримали Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний та перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей.

Кількість переглядів: 86