Відкритий урок у рамках Міжнародного тижня прав людини

У рамках проведення Міжнародного тижня прав людини у Олександрівській ЗШ №1 відбулася зустріч учнів 9-11 класів із першим заступником голови районної державної адміністрації Анатолієм Каражбеєм та головою районної ради Григорієм Гончаренком.

Вони коротко ознайомили дітей з особливістю своєї роботи та розповіли про ті зміни, які очікують усю країну. А найперше – це процес децентралізації. Україна, наслідуючи досвід європейських країн, насамперед Польщі, створює об’єднані громади. Із Кіровоградської області планують створити 3 райони – Голованівський, Кіровоградський та Олександрійський. Учнів найбільше цікавило питання, що ж трапиться із Олександрівським районом, до якого його буде віднесено.

На завершення зустрічі Анатолій Каражбей та Григорій Гончаренко побажали одинадцятикласникам успішно здати ЗНО та стати гідною заміною для них.

А після спілкування з дітьми директор школи Василь Бойко показав, як проходить облаштування нових котелень, в яких нещодавно було встановлено нові котли, що працюють на альтернативному паливі.

Кількість переглядів: 44