Відкритий урок з футболу розпочався

8 жовтня на Олександрівському районному стадіоні імені М. Шишки відбулася урочиста презентація районного відкритого уроку з футболу. На триденне навчання-тренування, володіння футбольним м’ячем зібралося 192 учасники 14-и команд: Олександрівських №1,2,3, Підлісненської, Новоосотської, Староосотської, Соснівської, Красносілківської, Несватківської, Івангородської, Михайлівської, Бірківської сільських шкіл та НВК.

Урочистості відкрив голова параду, директор ДЮСШ Микола Іванов. Щирі слова привітань та найкращих побажань виголосили голова Кіровоградської обласної федерації футболу Віктор Безсмертний, голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, начальник районного відділу освіти РДА Федір Шаповал.

Недаремно для проведення відкритого уроку з футболу вибір випав на Олександрівку, адже тут найкрайщий стадіон серед районів області, хороші діти, прекрасні тренери футбольних команд, стверджували керівники.

Та й фізкультура і спорт – це складові здорового способу життя, сили, міцності, спортивного і життєвого гарту, злагодженості та розуміння того, що так потрібно в повсякденному житті всіх поколінь і держави.

Після урочистої ходи та привітань кожна команда зайняла свій квадрат на стадіоні, і відкритий урок розпочався. Приємно вразило те, що відкритий урок в кожної з команд був не схожий на інші. Значить вчителі фізичної культури, тренери з футболу творчо підходять до роботи з дітьми. Тож, як говорили керівники, це майбутнє нашого футболу в районі, області, вірять, що і в Україні.

Кількість переглядів: 55