Відкрито ще одну дошкільну групу

9 січня у Несватківській філії КЗ “Олександрівське НВО №2” відбулося урочисте відкриття ще однієї дошкільної групи для дітей, які проживають на території села.

На свято з нагоди відкриття нової групи завітали голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота, голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко, начальник відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Тимко, директор комунального закладу “Олександрівське НВО №2” Олександр Зінченко та секретар Несватківської сільської ради Алла Торовик.

Для шкільної родини відкриття другої групи дитячого садочка стало світлою і щасливою подією.  Нова група – це не лише радість для дітей, а  й можливість отримати кращі умови для розвитку і творчості юних несватківчан. Все починається в житті з малого: з зернини – квітка, з крапельки – вода, а з маленьких вихованців в майбутньому виростуть гарні водії і трактористи, лікарі і вчителі, актори й співаки – люблячі доньки і сини своєї Батьківщини. Цьому сприятимуть чудові умови для їх навчання і виховання.

Зустрічаючи гостей, діти продемонстрували свої вокальні, ораторські та хореографічні таланти.

Кількість переглядів: 29