Відкриття дошкільної групи

В Олександрівському навчально-виховному комплексі №2 “загальноосвітній навчальний заклад IIII ступенів – дошкільний навчальний заклад”  відбулася урочиста подія  відкриття  дошкільної групи, в якій навчатимуться і виховуватимуться   28 малюків п’ятирічного  віку, які наступного року підуть у перший клас.

 На свято до дошкільнят  завітали голова районної державної адміністрації  Валерій Авксентьєв, голова районної ради Василь Скляренко, заступник голови РДА Людмила Литвин, начальник відділу освіти  Федір Шаповал, батьки маленьких вихованців.

Вітаючи всіх з відкриттям першого офіційного в Олександрівці  навчально-виховного комплексу, голова  райдержадміністрації Валерій Авксентьєв сказав, що таким чином  вирішується питання  охоплення дітей дошкільною освітою. Зважаючи на недостатність місць у дитсадках , створення навчально-виховних комплексів розвантажує дитсадки, і там вивільняються  місця для   малечі. А діти-пятирічки  будуть  відвідувати дошкільні групи при школах, маючи для цього всі умови для підготовки до школи та  повноцінного виховання і змістовного дозвілля .

 Привітали вихователів, дітей та батьків з цією подією і голова районної ради Василь Скляренко та начальник  відділу освіти Федір Шаповал, запевнивши, що  влада і надалі дбатиме про   належні умови для навчання і виховання  дошкільнят та учнів.

  Гарну казкову програму у день свята подарували своїм молодшим друзям , які тепер будуть з ними в одному навчальному комплексі ,молодші школярі та вручили малюкам подарунки.

 Слід сказати, що такий навчально-виховний комплекс   відкриється найближчим часом  і на базі  Олександрівської школи №3. 

Кількість переглядів: 69