Відкриття туристично-рекреаційного комплексу господарства “Лісова коза”

Сьогодні відбулось офіційне відкриття туристично-рекреаційного комплексу господарства “Лісова коза” в с. Підлісне Олександрівського району. Директор Сергій Григір особисто провів екскурсію підприємством.

На відкриття комплексу завітали перший заступник голови Кіровогорадської ОДА Игорь Кузьмін та голова Олександрівської РДА Андрій Лапа.

Господарство функціонує в трьох напрямах:

Тваринний (репродукція племінного молодняку).

Молочний (виробництво козиного молока, йогуртно-дисертної продукції та натуральних козиних сирів).

Туристично-рекреаційний (залучення туристів, знайомство з роботою і промоція бренду).

На кожному етапі роботи враховані фактори біобезпеки.

Фундамент господарства – французька генетика Альпійської породи кіз. Їх молоко має дуже високі смакові та якісні показники, а ще є ідеальною сировиною для виготовлення сиру.

Господарство доволі успішно заявило про себе на споживчому ринку. Серйозний критерій оцінки – повернення клієнтів, які вже мали можливість куштувати їх продукцію раніше.

Сергій Григір із командою переймають європейський досвід і мають на меті повторити успіх потужних французьких селекційних компаній.

Перший заступник голови ОДА Игорь Кузьмін зазначив, що обласна влада сприятиме розвитку рекреаційного потенціалу “Лісової кози”. 

Про підтримку та розвиток туризму на Олександрівщині розповів і голова Олександрівської РДА Андрій Лапа.

Також у найближчих планах ОДА – зустрічі з іншими фермерами, які займаються розведенням кіз на Кіровоградщині. Їх готовність до взаємодії дасть передумову до створення ще одного аграрного кластеру в регіоні. Серед очевидних переваг – розвиток, вдосконалення всіх циклів виробництва, об’єднання під одним брендом продукції від різних виробників і в результаті вихід не лише на всеукраїнський, а й на світовий ринок.

Кількість переглядів: 41