Відновлення та розвиток виробництва хліба та хлібобулочних виробів по хлібокомбінату Олександрівського районного споживчого товариства

    25 лютого у райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Валерія Авксентьєва та голови районної ради Василя Скляренка відбулося засідання Координаційної ради по проведенню конкурсу на відбір бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва Олександрівського району.
    У ході засідання відбулося представлення та обговорення бізнес-проекту “Відновлення та розвиток виробництва хліба та хлібобулочних виробів по хлібокомбінату Олександрівського районного споживчого товариства”, який презентував голова правління райспоживтовариства Володимир Тімановський.
    “Відновлення роботи хлібокомбінату райспоживтовариства є одним із пунктів регіонально розділу обласної програми розвитку „Центральний регіон – 2015”. Розвиток бізнес-проекту дозволить модернізувати виробництво хлібобулочних виробів за сучасними технологіями, розширити асортимент та забезпечити якість продукції”, – наголосив Володимир Тімановський.
    З цим погодилися і члени комісії. Зокрема, голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв відзначив, що реалізація даного бізнес-проекту дозволить створити нові робочі місця та поповнити бюджет району.
    Всі члени Координаційної ради одноголосно підтримали надання фінансової допомоги у розмірі 150 тисяч гривень, як і було затверджено на сесії районної ради, на відновлення та розвиток виробництва хліба та хлібобулочних виробів хлібокомбінатом райспоживтовариства.
    Відразу після засідання Координаційної ради Володимир Тімановський розповів про те, як проходитиме відновлення виробництва на хлібокомбінаті.
    – Роботи у цьому напрямі вже розпочалися. На сьогодні запрацювала одна лінія по виробництву хліба. Але, зрозуміло, що обладнання, яке там є, вже застаріле. Потрібно його детально оновити. Тому хлібокомбінат має намір найближчим часом придбати нову сучасну лінію випічки хліба, у комплекті якої піч роторна, вагонки, жарочні листи, тістоподілювач, парогенератор, хліборізна та пакувальна машини. Ця лінія дасть змогу за зміну (вісім годин) випікати більше тонни якісного хліба як з пшеничного борошна, так і хліба житніх сортів. Крім хліба на прилавки магазинів згодом надійдуть хлібобулочні вироби, печиво та тістечка тривалого зберігання. Всього чотирнадцять найменувань, – зазначив Володимир Тімановський.
    – Реалізація виробів здійснюється у магазинах райспоживтовариства – в Олександрівці, Бірках, Несватковому, Голиковому, Івангороді та Любомирці. До того ж, наша продукція надходитиме у всі дошкільні заклади та школи району. Є домовленість, що згодом, коли розширимо виробництво, олександрівським хлібом також торгуватимуть у магазинах Новомиргорода та Знам’янки, –  повідомив голова правління райспоживтовариства.
     За його словами, крім фінансової допомоги у розмірі 150 тисяч гривень з районного бюджету, сто тридцять тисяч підприємству ще виділить обласна спілка споживчих товариств. Плюс десять тисяч власних грошей. На хлібокомбінаті не лише з’явиться нова лінія, а й буде проведено капітальний ремонт, виготовлено нову технічну документацію.
Кількість переглядів: 197