Вітаємо з Днем Перемоги!

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни,  герої фронту і тилу! Дорогі земляки!

9 травня – святий для кожного з нас день. Ми відзначаємо велику перемогу українського народу, який разом з іншими націями у смертельній боротьбі врятував світ від фашистського мороку.

Вже 68 років ми живемо під мирним, світлим небом, дякуючи мужності і героїзму наших ветеранів, які в суворих випробуваннях та стражданнях здобули нам перемогу над страшним ворогом – фашизмом.

Найперші і найтепліші вітання – солдатам Великої Вітчизняної. Всім, хто йшов до Перемоги, наближав її своєю доблестю на останньому військовому рубежі чи виснажливою працею  у тилу. Синівське вам спасибі, дорогі ветерани.

Вічна слава всім, хто поліг на фронтах, у партизанських загонах і підпіллі, у гітлерівських застінках і таборах, пішов з життя від ран, хвороб, голоду та нестатків. Низький уклін і безмежна вдячність героям, які зламали хребет фашистському звірові.

Щира вдячність трудівникам тилу, які на фабриках і заводах, полях і фермах керувалися крилатим гаслом «Все для фронту, все для Перемоги!»

У цей день ми  бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом вас! З Днем Перемоги!

З глибокою повагою

Валерій АВКСЕНТЬЄВ,

голова районної державної адміністрації

Василь СКЛЯРЕНКО,

голова районної ради

Кількість переглядів: 67