Вітали людей у білих халатах

14 червня в актовому залі ЦРЛ Олександрівського району відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.

Медичних працівників району з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко.

Керівники району висловили щирі привітання та слова безмежної вдячності людям у білих халатах за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району.

Вітаючи медичних працівників, Ольга Борота відмітила значне покращення медичної галузі району. Зокрема це прийняття ряду районних програм, спрямованих на підтримку молодих спеціалістів галузі охорони здоров’я, допомога з районного бюджету на  поточні та капітальні ремонти приміщень закладів охорони здоров’я, придбання медичного обладнання тощо. Ольга Борота наголосила, що одним із основних завдань районної влади є не тільки збереження існуючої мережі закладів охорони здоров’я, а й робота щодо покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів, їх кадрове забезпечення та  покращення якості надання медичних послуг населенню територій і піднесення в цілому цієї життєво важливої сфери на якісно новий рівень

На підтвердження своїх слів Ольга Борота та Григорій Гончаренко вручили символічний ключ від придбаного за кошти районного бюджету житла молодому лікарю-травматологу ЦРЛ Олександрівського району Євгену Дяченку.

З теплими словами привітань та подяки до медиків району звернулися головний лікар ЦРЛ Олександрівського району Алла Гресь, головний лікар ЦПМСД Олександр Зубаха та голова профспілкового комітету медичних працівників району Віра Рула. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, надання якісних медичних послуг мешканцям району та з нагоди Дня медичного працівника вони вручили відзнаки ЦРЛ Олександрівського району та ЦПМСД великій кількості медичних працівників.

Вітання та подарунки від народного депутата України Олеся Довгого людям у білих халатах передав його помічник-консультант Андрій Іщенко.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували юні артисти КЗ “Староосотський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій” та РЦДЮТ.

Кількість переглядів: 68