Вітали рятівників

17 вересня, у День рятівника, в Олександрівському РВ УДСНС України у Кіровоградській області відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

З вітальним словом до рятівників звернулися голова районної державної адміністрації Андрій Лапа, заступник голови районної ради Сергій Перевезій та начальник районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області  Сергій Костенко.

Вони побажали всім успіхів в нелегкій та почесній праці, тепла, затишку та розуміння в родинах, якнайменше надзвичайних ситуацій і всього найкращого.

До професійного свята рятівники району отримали подарунки – аварійно-рятувальне спорядження, яке було придбано за кошти районного бюджету.

Керівники району вручили відзнаки кращим працівникам служби цивільного захисту.

За особисті заслуги у зміцненні державної системи цивільного захисту, мужність і самовіддані дії, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Дня рятівника Грамотою Олександрівської районної державної адміністрації та Олександрівської районної ради нагороджено водія 29 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Віктора Жижкуна, командира відділення 29 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Сергія Кравченка, пожежного-рятувальника 29 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Віталія Мороза, начальника караулу 29 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Вадима Німченка, диспетчера 29 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Зою Скічко.

17 вересня — день особливого шанування православною церквою ікони Божої Матері „Неопалима купина”, яка є покровителькою бійців ДСНС, захищає людей та їхні оселі від вогню та блискавки. З привітаннями та молитвою прийшов до рятівників отець Василій.

Отець Василій освятив особовий склад, бойові машини та нове аварійно-рятувальне спорядження, побажав благословення та захисту Господнього і його Пречистою Матір’ю, коли рятівники просять про допомогу.

Кількість переглядів: 26