Вітали вчителів

5 жовтня з нагоди Дня працівників освіти вчителів Івангородської ЗОШ І-ІІІ ступенів привітав голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Він вручив Грамоти районної державної адміністрації і районної ради вчителю фізичної культури Руслану Сергійовичу Правосудьку та вчительці початкових класів Оксані Олександрівні Кравченко. Валерій Володимирович побажав педагогічному колективу  вдячних учнів, добробуту, натхнення, терпіння, успіхів і удач в їхній нелегкій праці — навчати розумному, доброму, вічному, давати путівку в життя підростаючому поколінню.

В цей же день начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал вітав педагогічний колектив Староостської загальноосвітньої школи. З нагоди свята Почесною грамотою райдержадміністрація  і районної ради відзначена заступник директора з виховної роботи Інна Сергіївна Криворучко, Грамотою райдержадміністрації та районної ради – вчитель української мови та літератури Валентина Вікторівна Мажара, оператор газової котельні Володимир Петрович Хоменко.

Слова вдячності за сумлінну роботу і привітання до професійного свята висловив завідуючий відділом освіти РДА Федір Олексійович Шаповал і педагогічному колективу Новоосотської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. А також вручив нагороди. Грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджені заступник директора з навчально-виховної роботи Інна Іванівна Кузнєцова та вчитель початкових класів Лаприса Степанівна Корольова.

Кількість переглядів: 66