Вітання багатодітній родині

У сімейному  будинку родини   Анатолія та Наталії Литвиненків з Несваткового виховується 12 дітей – троє власних та девятеро прийомних.

    У день Святого Миколая  до Литвиненків  завітали гості з подарунками. Солодощі та набори дитячих ігор привіз    вихованцям  будинку сімейного типу  заступник голови, керівник апарату  обласної державної адміністрації  Віктор Рєзнік разом з головою районної державної адміністрації Валерієм Авксентьєвим. Віктор Рєзнік особисто вручив кожній дитині подарунки  та подякував батькам за їх  справді батьківський подвиг та титанічну  працю по вихованню дітей.

Заступник  голови  ОДА у розмові з батьками сказав, що Президент України ставить сьогодні завдання  створити всі умови саме для сімейного виховання кожної   дитини .

– Кожна дитина повинна рости в сім’ї, бути охоплена  увагою і турботою – це найголовніше, і це  є  першочергове завдання влади, аби менше було в  країні сиріт і  дітей, позбавлених батьківського піклування.  Тому  держава всіляко  підтримує  і допомагає таким родинам , як ваша. Ви справді робите  благородну справу. Бо що може бути ціннішого  за дітей.  І дуже важливо, в яких умовах вони виховуються. А ще важливіше, коли поряд є тато і мама, –  переконаний Віктор Рєзнік.

Кількість переглядів: 181