Вітання до Дня журналіста

Шановні працівники пера!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста!

Цей день – особливий для всього нашого суспільства, оскільки саме журналісти пишуть історію сьогодення і забезпечують право громадян на одержання найбільш повної і точної інформації. Це люди, котрі володіють не лише літературним даром, але й високими моральними принципами, виявляють чітку громадянську позицію, різнобічний підхід до висвітлення подій, що відбуваються в районі та за його межами. 

Журналісти пропускають крізь серце людський біль і радощі, проблеми і здобутки, а вже тоді творять матеріали. На шпальтах газет, в радіоефірі з’являється інформація, подана об’єктивно, професійно і талановито – з розумінням та великим бажанням донести до свого читача високе Слово правди, віру в майбуття. Особливу повагу викликає те, що дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог, висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми.

У день вашого свята бажаємо вам родинного тепла і гарних тем. Міцного вам здоров’я, наснаги, щоб втілились в життя всі ваші плани та задуми, блискучі ідеї та вдалі проекти. Нехай ваші творчі пошуки завжди завершуються успіхом!

З повагою,

 Сергій ШПИРКА, голова районної державної адміністрації Микола МАРФУЛА, голова районної ради

 

 

 

 

Кількість переглядів: 145

Вітання до Дня журналіста

 

  Шановніпрацівникипера і мікрофона!

  Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста.

  Цей день – особливий для всього нашого суспільства, оскільки саме журналісти пишуть історію сьогодення і забезпечують право громадян на одержання найбільш повної і точної інформації. Це люди, котрі володіють не лише літературним даром, але й високими моральними принципами, виявляють чітку громадянську позицію, різнобічний підхід до висвітлення подій, що відбуваються в районі та за його межами.  (більше…)

Кількість переглядів: 91