Вітання з нагоди Дня вчителя

Шановні працівники освіти

       Дорогі вчителі, наставники

  Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

  З давніх часів вчитель є однією з найбільш шанованих в суспільстві людиною. І як не змінювалося б наше життя, як не склалася доля – в усі часи ми повертаємося до шкільного порогу, до сивочолого наставника. 

  Базуючись на національній ідеї українського державотворення освітяни Олександрівщини свої зусилля спрямовують на утвердження інтересів нашої держави. 

   Завдяки вашій високій професійності в районі спостерігається значне підвищення інтелектуального та духовного рівня молоді. Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті -перемогами школярів у всеукраїнських та обласних олімпіадах. 

   Ви гідні того, щоб при зустрічі люди низько кланялися вам і дякували за велику життєву науку, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

   Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

З повагою

Сергій ШПИРКА, голова районної державної адміністрації Микола МАРФУЛА, голова районної ради

 

Кількість переглядів: 48