Вітання з нагоди 23-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

  Шановні жителі Олександрівщини! Щиросердечно вітаємо вас із 23-ю річницею проголошення Декларації про державний суверенітет України.

   16 липня 1990 року, було прийнято Декларацію про державний суверенітет України. Саме цим документом Україна вперше заявила світу, що вона є, що вона не околиця і не периферія, а велика і сильна держава в центрі Європи з величною історією, давньою культурою та яскравою національною самобутністю. Саме в цьому цінність даного документа, який став фундаментом новітнього державотворення, першою сходинкою до здобуття волі та незалежності України!

   Сьогодні здається, що Декларація про державний суверенітет це такий собі напівофіційний і несміливий акт про декларацію неблизьких намірів. Однак, хто пам’ятає ті часи, розуміє його сутність та глибину. Це був виклик історії, виклик цілій системі, це були слова нації, що заявила законні історичні претензії на право вільно жити у своєму власному домі. 

    Дуже хочеться, щоб ми не забували таких дат, бо саме в цих сухих подіях та фактах починала писатися історія нової України. України, яка неодмінно стане сильною, потужною і багатою державою світу, окрасою європейського континенту!

    Щиро вітаємо вас, дорогі земляки, з 23-ю річницею цієї визначальної історичної події. Зичимо вам впевненості і доброї надії на майбутнє, миру і злагоди в нашому спільному українському домі. Нехай усім нам допомагає віра у гідне прийдешнє нашої держави та народу.

 

Валерій АВКСЕНТЬЄВ                    Василь СКЛЯРЕНКО

голова  районної                            голова районної ради

державної адміністрації

Кількість переглядів: 81