Виїзні прийоми громадян

    Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв продовжує практику виїзних прийомів громадян безпосередньо в населених пунктах району. Це забезпечує відкритість діяльності влади, конструктивний діалог з людьми, сприяє конкретному вирішенню нагальних проблем територій.
    На минулому тижні голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв разом з головою районної ради Василем Скляренком провели виїзний прийом громадян у Соснівці та Красносіллі, спілкувалися з працівниками органів місцевого самоврядування Соснівської та Красносільської сільських рад. У ході зустрічі з жителями та місцевою владою у селі Соснівці обговорено питання прискорення газифікації населеного пункту, ремонту відрізку дороги у селі Нижчих Верещаках, земельні питання у рамках проекту Закону України „Про ринок землі”. Занепокоєні в Соснівці і тим, що не використовуються виробничі приміщення і майданчики колишнього сільгосппідприємства „Промагро”, а при залученні інвесторів тут можна було б організувати виробництво, що дозволило б створити нові робочі місця та збільшити надходження до місцевого бюджету. Актуальність цього питання очевидна і буде вирішуватися, наголосили керівники району.
    Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко відвідали Соснівську загальноосвітню школу, подивилися стан підготовки школи до нового навчального року, спілкуватися з директором школи про організацію навчального процесу, проблеми сільської школи.
    У селі Красносіллі керівники району зауважили сільському голові на неналежний санітарний стан вулиць, зокрема забур’яненість територій. А в селян є чимало зауважень до організації роботи ФАПу у селі Гутницькій та необхідності активізації діяльності дільничного інспектора міліції, впорядкування автобусного сполучення. Чимало запитань до керівників району стосувалися і земельних проблем. Водночас селяни дуже задоволені організацією роботи у селі нового заводу з переробки сої, бо це дасть змогу вирішити у значній мірі проблему зайнятості населення. Люди висловлювали повну підтримку владі у напрямку відкриття нових підприємств.
    Провів виїзний прийом громадян голова районної державної адміністрації разом з заступником голови районної рад Олександром Невмержицьким і в селі Несватковому. У ході зустрічі обговорено питання організації діяльності сільської бібліотеки в нових умовах, підключення її до системи Інтернет, що вже вдалося зробити завдяки участі в одному з Міжнародних проектів, доцільність переведення ФАПу в приміщення центру дозвілля, прискорення переобладнання виділеної будівлі під культову споруду та впорядкування біля неї дорожнього покриття, завершення робіт з зовнішнього освітлення вулиць села. Побували Валерій Авксентьєв та Олександр Невмержицький і в Несватківській школі, оглянули класні кімнати і кабінети, як вони підготовлені до нового навчального року.
Кількість переглядів: 51