Виїзний прийом громадян у Єлизаветградківці

21 березня перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей разом з начальником відділу освіти Сергійом Тимком, відвідали смт Єлизаветградківка та поспілкувалися з жителями на тему децентралізації та проведення в державі реформ в галузі охорони здоров’я.

У приміщенні селищної ради за участі селищного голови Юрія Голуба та працівниками апарату селищної ради та жителями селища обговорили процеси об’єднання територіальних громад, питання функціонування закладів охорони здоров’я в умовах проведення реформування даної галузі.

Побували посадовці і у філії КЗ «Михайлівське НВО». Разом з директором навчально-виховного об’єднання Сергієм Бірцем та завідуючою філією Оленою Ніколайченко, педагогічним колективом та технічним персоналом навчального закладу вони обговорили результати проведення освітянської реформи та кроки щодо покращення матеріально-технічної бази філії. Таким чином для Єлизаветградківської філії будуть придбано нові комп’ютери у форматі «4+1» та спортивного обладнання.

Активно було обговорено процеси децентралізації та реформи медицини. Зокрема Анатолій Каражбей зауважив, що на території смт Єлизаветградківки буде будуватися лікарська амбулаторія.

Кількість переглядів: 32