Військова частина святкувала річницю

14 вересня у смт Лісовому, з нагоди 4-ї річниці створення військової частини А0739, яка дислокується у селищі,  відбулися урочистості та святковий концерт. Саме 4 роки тому, 55-й окремий батальйон “Чорний ліс” влився до лав ЗСУ, як окрема військова частина.

На святкування завітали багато гостей, серед яких голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, Єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, Олександрівський військовий комісар Олексій Сєргєєв, командир В/ч А0981, яка теж дислокується у селищі,  Олександр Федорець, представники Олександрійської міської ради та волонтери, Лісівський селищний голова Олексій Пічкур, сільгоспвиробники, які постійно підтримують військову частину, ветерани батальйону.

Зі святом військовослужбовців привітав командир частини – Олексій Горбатов, а кращі військовослужбовці були нагороджені відзнаками МОУ, облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради, відзнаками командування частини.

Лунали теплі слова привітань, дарувалися подарунки і від гостей. Зокрема, Ольга Борота та Григорій Гончаренко вручили військовим сертифікат на придбання обладнання для поліпшення побутових умов військовослужбовців.

Святкового настрою всім присутнім додали виступи артистів районного Будинку культури – тріо “Імпреза” та Марини Чересленко, а також гостей хорового колективу із села Верблюжки, Новгородківського району.

Після урочистої частини настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Микола освятив пам’ятник загиблим воїнам – учасникам АТО. На освячені були присутні члени сімей воїнів, які віддали життя за свободу та незалежність нашої держави.

Кількість переглядів: 105