Військова частина відзначила 5-ту річницю з дня заснування

20 вересня у смт Лісовому, з нагоди 5-ї річниці створення військової частини А0739, яка дислокується у селищі,  відбулися урочистості та святковий концерт. Саме 5 років тому, 55-й окремий автомобільний батальйон “Чорний ліс” влився до лав ЗСУ, як окрема військова частина.

На святкування завітали багато гостей, серед яких голова районної ради Григорій Гончаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, командир в/ч А0981, яка теж дислокується у селищі,  керівник апарату Знам’янської райдержадміністрації Олена Слюсаренко, Знам’янський міський голова Сергій Філіпенко сільгоспвиробники, які постійно підтримують військову частину, волонтери та ветерани батальйону. На святі також були присутні батьки Валерія Кучера – воїна 55 автобату, який віддав своє життя захищаючи Батьківщину.

Зі святом військовослужбовців привітав командир частини Олексій Горбатов, а кращі військовослужбовці були нагороджені відзнаками МОУ та командування частини.

Лунали теплі слова привітань і від гостей, які вручали військовослужбовцям подарунки та відзнаки. Зокрема, Анатолій Каражбей та Григорій Гончаренко вручили командиру частини вітальну адресу та грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим військовослужбовцям. Окрім того, керівники району повідомили, що найближчим часом в/ч А0739 буде надано фінансову допомогу від районного бюджету на покращення матеріально-побутових умов.

Святкового настрою всім присутнім додали виступи юних талантів Олександрівського РЦДЮТ та артистів районного Будинку культури.

Після урочистої частини настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, військовий капелан отець Микола відслужив панахиду біля пам’ятника загиблим воїнам – учасникам АТО Валерію Кучеру та Миколі Покрищенку. Це воїни 55 автобату, які загинули у лютому 2015 року, захищаючи Україну. Після цього особовий склад в/ч А0739, гості та батьки Валерія Кучера поклали квіти до пам’ятника  та вшанували пам’ять своїх побратимів хвилиною мовчання.

Кількість переглядів: 99