Влада йде до людей на відкритий діалог

Перший заступник голови  Олександрівської  районної державної адміністрації  Ольга Борота   у середу  20 березня провела особистий виїзний прийом громадян у селі Підлісному.  У сільську раду на прийом  до заступника керівника району прийшло  чимало  жителів села.  Найбільш болючі питання, які люди просять допомогти   районну владу розв’язати  їм, стосувалися   дотримання  чітких умов оренди  ставків орендодавцями. Бо через порушення умов договорів  жителі села позбавлені можливості  посидіти на березі ставків з вудочкою,  а  безконтрольний  спуск води у водоймах  уже призвів до того, що  обміліли криниці в селі.  

Є в Підлісному і проблеми з орендою земельних паїв. Чимало орендодавців  не задоволені умовами оренди їхніх  паїв, зокрема у частині   розрахунків, не можливості  спілкуватися, коли виникає необхідність, з орендарем.  Бо він уникає зустрічей з людьми. Тому  селяни, яких не влаштовують умови оренди,  не можуть вирішити питання розірвання договорів оренди. Окремі люди навіть не знають, на скільки років укладено договори оренди землі.  Зараз це земельне питання досить болюче для села , тому  буде розглянуто окремими  зборами   орендаря з орендодавцями , пообіцяла  перший заступник голови РДА.

Просили  жителі Підлісного Ольгу Бороту  вияснити і таку проблема, як невідповідність  вартості  проїзду  на  місцевих  рейсових автобусах, які курсують до Кіровограда .

Кількість переглядів: 49