Впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту

16 липня  з робочим візитом до Олександрівського районного сектору пробації завітала заступник директора Державної установи «Центр пробації» Тетяна Кічата, метою візиту якої була перевірка стану підготовки підрозділу пробації до впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

Заступником директора було здійснено перевірку матеріально-технічного оснащення підрозділу для роботи в Реєстрі. Окремо увагу було приділено підготовці фахівців, які працюватимуть зданим Реєстром. Тетяна Кічата поінформувала працівників Олександрівського районного сектору про особливості роботи з Реєстром, про досвід впровадження подібних електронних систем, особливу увагу зосередивши при цьому на питаннях безпеки та можливих наслідках у випадку безвідповідального ставлення до виконання посадових обов’язків. Також, до співробітників доведено інформацію про державне підприємство “Національні інформаційні системи”, яке відповідно до законодавства уповноважене на забезпечення здійснення заходів зі створення, впровадження і технологічного супроводження програмного забезпечення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, збереження та захисту даних, що містяться у Єдиному реєстрі, виконання інших функцій, передбачених Порядком формування та ведення реєстру.
Запуск Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту дозволить створити єдину базу даних інформації про засуджених та ув’язнених, забезпечити оперативну комунікацію між органами та установами пенітенціарної системи, а також забезпечить взаємодію з іншими державними органами, які працюють з реєстрами.

Кількість переглядів: 65