“Врятуй солдату долю від забуття”

До 73 – ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 73-ї річниці завершення Другої світової війни у районній бібліотеці для дітей проходить патріотична акція “Врятуй солдату долю від забуття”. Під час акції організована книжкова виставка ” Ідуть роки, а памя’ть не згасає”. Діти знайомляться зі сторінками історії періоду Другої світової війни , дізнаються про роки окупації в Україні  та про героїчні подвиги наших дідів і прадідів. Так було згадано про Івана Кожедуба, українського льотчика винищувача який здобув 64 повітряні перемоги і звання тричі героя Радянського Союзу.

  Акція проводиться з метою залучення дітей до вивчення героїчних сторінок історії, вшанування ветеранів та учасників війни, увіковічення пам’яті всіх полеглих у роки Другої світової війни.

   8 травня – День пам’яті і примирення. Це свято є хвилюючим і водночас радісним для всіх . Про історію і життя, ратні справи і вчинки тих, хто воював на фронтах Другої світової війни йшлося на зустрічі учнів 4-Б класу Олександрівського НВК КЗ “Олександрівське НВО №2”  з працівниками районної бібліотеки для дітей під час уроку пам’яті “Щоб ніколи світанки не здригалися від слова війна”. Із неабияким захопленням діти слухали про мужній подвиг героїв – підлісненців, юну зв’язкову Єлисаветградківки Марію Мошнягун. З гордістю учні розповідали спогади про своїх рідних – учасників Другої світової війни.

   Підсумовуючи все почуте діти зрозуміли, як важливо, коли на землі панує мир, та, як жахливо, коли війна забирає все – дитинство, домівку, найрідніших людей.

Кількість переглядів: 22