Вшанували колишніх партизанів і підпільників

   
    Традиційно 22 вересня українці вшановують подвиг тих, хто в суворі роки війни боровся з німецько-фашистськими загарбниками і, перебуваючи у глибокому тилу ворога, не шкодував ні крові, ані життя.
    З нагоди 70-ої річниці партизанського руху в Україні у роки Великої Вітчизняної війни в селі Водяному Знам’янського району відбулися урочистості, організовані обласною владою, в яких взяла участь і делегація нашого району.
    До складу делегації Олександрівського району увійшли колишні партизани Овчаренко Влас Семенович, Рула Сергій Григорович, Дереча Борис Васильович, завідувач сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси й інформації апарату районної державної адміністрації Олександр Доля, керівник Підлісненського шкільного музею, вчитель історії Варламова Ірина Михайлівна, медичний працівник.
    Біля пам’ятника Партизанам Чорного лісу 1941-1945 років, голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін, голова Знам’янської РДА Віктор Горб, та представники організацій ветеранів вітали колишніх партизанів і підпільників, вручали нагороди за проявлені в роки Великої Вітчизняної війни мужність та героїзм.
    Віддавши належне загиблим партизанам, святкові заходи, присвячені 70-ій річниці партизанського руху в Україні продовжилися в Чорноліській лісній школі, що розташована на території Чорноліського лісгоспу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Кількість переглядів: 72