Вшанували захисників, які загинули в боротьбі за незалежність

29 серпня 2019 року на території смт Олександрівки, було проведено мітинг пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Серед тих, хто віддав життя за Батьківщину і наш земляк – Олександр Куценов.  

Старший солдат 93-ої окремої механізованої бригади, уродженець смт Олександрівки, Олександр Куценов загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла  в районі с. Новокатеринівка.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У жовтні 2015 року в Олександрівському НВК №3 Олександру Куценову відкрили пам’ятну дошку.

На мітингу, який відбувся на території Олександрівської філії КЗ “Олександрівське НВО №1” були присутні мама загиблого Олександра Світлана Куценова, воїни АТО, волонтери, голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко, перший заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Анатолій Каражбей, вчителі та учні школи, працівники установ та організацій селища. В ході мітингу всі присутні мали змогу переглянути літературно – музичну композицію пам’яті загиблого Олександра підготовлену працівниками школи.

Учасники мітингу  вшанували пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України  хвилиною мовчання, поклали квіти вдячності до меморіальної дошки встановленої на честь земляка, загиблого в Іловайському котлі, Олександра Куценова.

Кількість переглядів: 29