Вступай до лав Національної поліції

 21 лютого в Олександрівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ   представники Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області для незайнятих трудовою діяльністю громадян провели інформаційний захід.

Метою проведення заходу стала гостра потреба у відборі кадрів на службу до лав національної поліції. Під час інформаційного семінару для безробітних громадян відбулася презентація установи, яку провела  начальник сектору кадрового забезпечення Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області капітан полоції Німченко Ольга Володимирівна. Вона повідомила, що на сьогодні місцева поліція потребує інспекторів патрульної поліції. Детально зупинилася на  порядку проведення конкурсу на відповідні вакантні посади, етапами відбору до Національної поліції України, з вимогами та основними принципами, на яких будується діяльність поліцейського.

У свою чергу, безробітні, які були залучені до проведення цього заходу, мали можливість поставити запитання та отримати змістовні відповіді щодо проходження служби в поліції, етапів відбору та заповнення ONLANE заяв.

Наостанок, представники Національної поліції,  звертаючись до учасників заходу, зазначили: «Ми запрошуємо до лав поліцейських тих, хто готовий стати на захист справедливості та безпеки людей на своїй землі, хто бажає змін на краще».

Під час діалогу четверо безробітних прийняли рішення спробувати пройти конкурсний відбір та  вирішити питання свого працевлаштування.

Кількість переглядів: 3