Ввійшли в трійку лідерів

26 квітня в селі Головківці Олександрійського району відбувся другий етап третьої обласної спартакіади серед депутатів усіх рівнів, присвячений  75-й річниці утворення Кіровоградської області. Участь у змаганнях взяли 22 команди. Олександрівську команду очолював голова районної ради Василь Скляренко, капітан – депутат обласної ради  Володимир Стьожка. Змагання проходили у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, шахи, шашки та настільний теніс.

Наша збірна команда показала на цих змаганнях досить  хороший результат. Особливо вдало виступила волейбольна команда, яку очолює депутат обласної ради Володимир Стьожка, палкий прихильник спорту і здорового способу життя. Набравши в загальному заліку 150 очок,  наші волейболісти зайняли перше місце. Слід сказати, що  такі змагання в області проводяться втретє, і тричі підряд наші волейболісти здобувають впевнену перемогу. І в цьому безперечна заслуга капітана  команди Володимира Стьожки. Тож і цього разу нашим волейболістам не було рівних серед суперників. 

Значну кількість очок принесли нашій команді і шашкісти – 55. На належному рівні виступили тенісисти, шахісти та футболісти. В загальному підсумку  змагань з усіх видів наша команда зайняла почесне третє загальнокомандне місце, пропустивши перед себе лише збірні команди Голованівського та Устинівського районів.

За участь в обласній спартакіаді та здобуту перемогу наша команда нагороджена грамотою та почесним кубком. Переможцям – спортсменам у різних видах змагань  вручено пам’ятні медалі.

Депутатський корпус Олександрівської районної ради  висловлює щиру подяку за допомогу в організації поїздки на змагання керівнику ФГ „Сокіл”  Сергію Миколайовичу Соколу та працівникам Красносільської сільської ради. 


Кількість переглядів: 50