Виїзне засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради

    23 липня Розумівка приймала на своїй території високих гостей з усієї області. Тут відбулася перша частина виїзного засідання Координаційної ради при голові обласної ради.
    Учасників виїзного засідання на чолі з головою обласної ради Миколою Сухомлином на олександрівській землі гостинно зустрічали голова районної державної адміністрації В.Авксентьєв та заступник голови районної ради А.Безпалий. Після чого обласна делегація відвідала історично-архітектурний заповідник родини Раєвських в Розумівці. Там для учасників Координаційної ради місцевий священик провів ознайомчу екскурсію по заповіднику. Гості побачили, як реконструюється Свято-Хрестовоздвиженська церква, побували в усипальниці родини Раєвських, любувалися неперевершеними краєвидами Розумівки. У місцевому Будинку культури пройшов і семінар-нарада з питання розвитку туристичної галузі в області. Взагалі такою була тема виїзного засідання Координаційної ради. Тому закономірно, що гості відвідали історико-архітектурний заповідник родини Раєвських, цей заповідник включено в туристичний маршрут області.
    Після ознайомлення з архітектурною пам’яткою в Розумівці учасники виїзного засідання Координаційної ради продовжили свій шлях у сусідню Черкащину, зокрема за туристичним маршрутом „Золота підкова Черкащини” з метою ознайомитися та перейняти досвід розвитку туризму на Черкащині.
Кількість переглядів: 74