Виїзний прийом громадян на територіях Ставидлянської та Красносілківської сільських рад

Споконвіку найболючішим питанням для селян залишається земля. Не втратила ця проблема актуальності і нині. І в цьому можна було переконатися під час виїзного прийому громадян, який провів голова районної державної адміністрації В.Авксентьєв 16 червня на територіях Ставидлянської та Красносілківської сільських рад. Найболючішим питанням, яке хвилює жителів цих територій, є розпаювання землі і отримання у власність своїх земельних паїв.
    Справа в тому, що обидва сільгосппідприємства, які діяли на територіях Ставидлянської та Красносілківської сільських рад мали державну форму власності і підпорядковані Академії аграрних наук України. Якщо кілька років частину земель ЗАТ „Торговий дім „Елітне насіння” (колишнє дослідне господарство „Промінь”) у Красносілці вдалося розпаювати і селяни одержали свої земельні наділи та оформили на них Державні акти, то ДГ „Ставидлянське” у Ставидлах залишається в підпорядкуванні вищеназваної академії і має державну форму власності. Селяни Ставидел вже кілька років добиваються розпаювання землі, але поки що безрезультатно. Тому найактуальнішим під час виїзного прийому в Ставидлах було прохання селян до голови райдержадміністрації допомогти у вирішенні розпаювання земель ДГ „Ставидлянське”. Валерій Володимирович порадив селянам ще раз звернутися з колективним проханням у відповідні органи і пообіцяв і свою підтримку.
    У Красносілці земля розпайована, однак і там під час прийому земельне питання було не менш актуальним, бо після розпаювання залишається чимало невирішених проблем. У процесі розпаювання поза списком залишилися працівники соціальної сфери села. Не внесено було у списки і окремих колишніх працівників ДГ „Промінь”. Під час прийому голова адміністрації порадив працівникам соціальної сфери і сільському голові, як конкретно вирішити питання виділення земельних ділянок цій категорії людей. Під час прийому громадян у Ставидлах порушувались питання про долю водоймищ, які винесені за межі села, законності пункту прийому металобрухту в селі, ремонту доріг по вулицях Польовій і Набережній, подальшого функціонування школи, чому в Ставидлах не працює млин.
    Добре, що всі ці проблеми почули не лише представники районних установ та організацій, які приїхали в село разом з головою РДА, а й сільський голова, депутати сільської ради, директор ДГ „ Ставидлянське” С.Бабак, бо багато чого у вирішенні актуальних питань соціально-економічного розвитку села залежить від їх участі і допомоги.
    Директор ДГ „Ставидлянське” С.Бабак запевнив, що він допомагає і надалі допомагатиме соціальній сфері села, але порушив питання про передачу об’єктів соціальної сфери села, яка знаходиться в підпорядкуванні господарства на баланс сільської ради. 
    У Красносілці люди поскаржились голові райдержадміністрації на перевізника, який працює на автобусному маршруті Олександрівка-Ставидла щодо визначення в селі зупинок. Зараз вона одна на все велике село. І тут же на прийомі було знайдено вихід вирішення цієї проблеми. у Красносілці в аварійному приміщенні знаходиться поштове відділення, і це проблема для села. Нарікають селяни і на низькі закупівельні ціни на молоко, неефективне використання землі, недостатній розрахунок за оренду їхніх земельних паїв. Це болючі злободенні питання, які потребують вирішення на вищому рівні. І вони будуть вирішені, запевнив голова РДА, порядок у державі буде наведено, якщо навіть цього дехто й не хоче, підкреслив В.Авксентьєв. На це спрямовані зусилля нової влади, політика Президента України Віктора Януковича.
    На виїзному прийомі селяни змогли вирішити і свої особисті питання, спілкуючись з начальниками відділів та управлінь районних організацій.
Кількість переглядів: 304