Вже скільки років проминуло, а біль у серці б’є і б’є

Сьогодні  виповнюється 30 років з того дня, коли останній радянський солдат залишив негостинну землю Афганістану.

15  лютого в житті  колишніх  військових, які  пройшли  дорогами Афганістану, навіки  залишиться  як  день  пам’яті  про  чужу  і жорстоку  війну. Роки, що  минули,  згуртували  колишніх бійців – інтернаціоналістів,  поєднали  їх в  одну  родину,  де  біль  одного  віддається  щемом  у  інших,  а  радість  стає  загальним  почуттям.

До цієї знаменної дати в Єлизаветградківській селищній бібліотеці пройшов інформ-акорд «Вже скільки років проминуло, а біль у серці б’є і б’є»

Бібліотекар Вікторія Голинська провела бібліографічний огляд літератури «Болюча пам`ять Афганістану», ознайомивши присутніх з тематичними виданнями, які є в бібліотеці.

Цей захід був пронизаний патріотизмом та болем. Присутні мали змогу ближче дізнатися про героїв цієї страшної війни,  ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну «Вічний біль – Афганістан», вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Кількість переглядів: 29