Я та моя майбутня професія

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.

Людині, яка обирає свій професійний життєвий шлях потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси. І саме з цією метою 13 лютого  в Олександрівський  РЦДЮТ на засідання районного парламенту дітей були запрошені заступник директора Олександрівського районного центру зайнятості Волошин О.А., головний спеціаліст відділу  надання соціальних послуг Бондаренко О.М.

Запланована година спілкування “Я та моя майбутня професія” пройшла у формі живого діалогу лідерів  з працівниками районного центру зайнятості. Змістовним та актуальним був виступ Волошина О.А., про що свідчить бажання присутніх парламентарів вести діалог, висловлювати власну думку та задавати питання.

У рамках засідання було ознайомлено із послугами служби зайнятості для молоді, різними видами трудової діяльності, професіями, які користуються попитом на ринку праці, правилами вибору фаху, вимогами сучасних роботодавців до працівників.

Підсумовуючи засідання, його учасники визначили головне: аби досягти професійного успіху, в першу чергу, необхідно правильно обрати професію.

Кількість переглядів: 201