Як будуть осучаснюватися пенсії

З березня 2019 року розпочнеться щорічне автоматичне осучаснення пенсій для всіх громадян.

Головний позитив пенсійної реформи, який люди відчують    в 2019 році, – це те, що з наступного року починається вже автоматичне осучаснення пенсій, яке буде проходити щорічно. Вже не від рішень уряду залежатиме перерахунок пенсій, це вже буде автоматичний режим.

Зокрема, з 01 березня всі категорії громадян, всі пенсіонери отримають перерахунок пенсії залежно від зміни коефіцієнтів і від базового розміру мінімальної зарплати, за якою розраховуються пенсії.

З 1 січня 2019 року отримають черговий перерахунок пенсій військові пенсіонери.

Кому в Україні не будуть підвищувати пенсії

Розраховувати на оновлену пенсію зможуть не всі.

В Україні з 01 березня наступного року пенсія середньостатистичного громадянина країни повинна значно зрости.

Однак, розраховувати на оновлену пенсію зможуть не всі, так як  в роз’ясненнях ПФ дія нової норми не поширюється на осіб, яким призначена пенсія у відповідності з Законами України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про наукову             і науково-технічну діяльність». Але якщо особи, які входять в ці категорії, напишуть заяви про призначення пенсій на загальних підставах, то тільки тоді до їх пенсій застосують нову норму.

При цьому мова йде про громадян, які вийшли на пенсію  до 01 жовтня минулого року, так як після цієї дати розмір пенсійних виплат цим категоріям громадян визначається на загальних підставах.

Кількість переглядів: 1