Які документи необхідно подати випускнику вищого навчального закладу для реєстрації в центрі зайнятості?

Для реєстрації в центрі зайнятості випускнику ВНЗ необхідно пред’явити паспорт, облікову картку платника податків, документ про освіту. Якщо особа працювала до чи під час навчання, необхідно пред’явити трудову книжку.
Подання довідки про надання можливості самостійного працевлаштування чи про форму навчання як комерційну, наразі, не потрібно.

Студентам навчальних закладів слід уважно підходити до практичної складової навчання, а саме виробничої практики. Саме під час неї студенти мають можливість отримати відповідні знання та навички.
При обласному центрі зайнятості діє інформаційно-консультаційний центр, в рамках якого працює студентський клуб “Ініціатива”.
Студентам рекомендовано надавати свої документи для включення до списків кадрового резерву, які формуються в різних установах та на підприємствах.
Якщо випускник шукає роботу за сприяння центру зайнятості, він може скористатись новими комунікаційними можливостями. Серед них, запис відеорезюме з подальшим розміщенням його на каналі обласного центру зайнятості у відеохостінгу YouTube.

Кількість переглядів: 2