Якщо разом береться за справу влада і громада

Хвилююча і незабутня подія відбулася  24 жовтня у селищі Єлизаветградці. У дитячому дошкільному закладі завершено  капітальний ремонт  системи опалення та встановлено  два нових піролізних котли, які працюють на альтернативному паливі. З виконанням цих робіт  дитячий дошкільний заклад  можна сказати отримав нове дихання, оскільки  довгі роки  приміщення  закладу повністю не все опалювалось, і взимку температура не відповідала  визначеним нормам, просто було холодно.  Тепер цю проблему  знято,  і дитячому садку  дітям тепло і комфортно.

  Виконати ці важливі роботи з належного опалення дошкільного сільського навчального закладу вдалося завдяки   участі  громадської організації селища “Єлизаветградка. Вікно в майбутнє” у Міжнародному проекті ЄС/ПРООН  “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. 

Розділити  радість і важливість цієї події для селища приїхали голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та  районної ради Василь Скляренко, координатори  Міжнародного проекту  в області та районі Тетяна Головченко та Лариса Нечепоренко, зібралися батьки вихованців дитсадка, місцеві жителі.  Прийшли і  керівники місцевих сільськогосподарських  формувань та  підприємці селища, які є прикладом роботи соціально відповідального бізнесу у селі. Це голова асоціації фермерських господарств, керівник ФГ Снісаренка Григорій Снісаренко, голови ФГ  Олександр Пісний, Станіслав Бакаляр,  Дмитро Кришталь, підприємець Микола Медведєв  та інші. Саме вони доклали чимало зусиль спільно з громадською організацією, яку  очолює активна, небайдужа  до проблем  селища жінка, директор місцевої школи Наталія Дубинюк, аби забезпечити дитячий дошкільний заклад  теплом.  Важливу справу не вдалося б завершити без  підтримки і  конкретної допомоги  районної влади та  органу місцевого самоврядування, очолюваного селищним головою  Юрієм Голубом.

Саме на цьому наголосив, вітаючи  всіх  жителів селища з цією  подією, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Справа вдається тільки тоді, коли за неї спільно беруться влада і громада, сказав керівник району і подякував усім, хто доклав зусиль для  того, щоб  забезпечити  сільській малечі комфортні умови  навчання і виховання в дитсадку.

– Приклад  Єлизаветградківського дитячого дошкільного навчального закладу є  конкретним виконанням  соціальних  ініціатив Президента України  “Діти України” щодо  постійної турботи про підростаюче покоління  в нашій державі, – підкреслив голова  райдержадміністрації і висловив впевненість, що і надалі  спільними зусиллями  для  дітей буде зроблено багато корисних і добрих справ.

Що й довели своїми  вчинками керівники місцевих фермерських господарств, які з цієї нагоди подарували  в дитсадок  пральну машину та  цілий кінотеатр- великий телевізор  з усіма приставками.

  Слід сказати, що  Олександрівський район активно працює в Міжнародному проекті “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. У районі створено 20 громадських організацій. 14 з них  беруть участь у проекті. Вже реалізовано 15  проектів. Ще два знаходяться в стадії реалізації.

Кількість переглядів: 54