Ярмаркували м’ясом та рибою

    16 квітня в обласному центрі відбувся передвеликодній ярмарок. Тож жителі Кіровограда мали чудову нагоду підготуватись до свята, придбавши якісну продукцію сільськогосподарських та переробних підприємств області за помірними цінами.
    Як завжди, вибір товарів на імпровізованих торговельних майданчиках, що розмістилися на площі Б.Хмельницького, міг задовольнити найвибагливішого покупця, адже участь у ярмарку взяли усі райони області, свою продукцію представили 84 районних агроформування та 45 підприємств Кіровограда, загальний об’єм продукції, що був виставлений на продаж склав 40 тонн, на суму 855 тисяч гривень.
    Попитом на ярмарку у громадян користувалася продукція, якою торгували СТОВ „Агрофірма „Ясинівська”, ФГ „Мім агро”, ФГ Гусака, – молоко, м’ясо, сало, олія, цукор, борошно, гуси, качки, свіжа риба. Жваву торгівлю супроводжували веселі українські пісні у виконанні учасників народного аматорського фольклорного колективу „Вербиченько” з Бовтишки.
    За активну участь у ярмарку облдержадміністрація та мерія Кіровограда нагородила СТОВ „Агрофірма „Ясинівська” цінним подарунком.
Кількість переглядів: 58