Ярмарок на центральній площі

У передвеликодні дні на центральній площі Олександрівки пройшов ярмарок робітничих професій „Продуктивна освіта – задля продуктивної праці”, який організували майстри та учні філії Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. Майбутні кухарі та їх наставники продемонстрували під час майстер-класів, що вже вміють. А присутні з неабиякою увагою спостерігали і, напевно, вчилися, як пекти млинці, готувати тісто для здоби, прикрашати фруктами святковий стіл, готувати безалкогольні напої. Знайшлося багато бажаючих купити ці просто неймовірні витвори молодих кухарів –  великодні паски, кекси, калачі та багато  інших кондитерських виробів  до свята Великодня.

 Не сиділи без діла й майбутні трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водії транспортних засобів. Вони показували, як вміють виточувати деталі на верстатах, чим і як ремонтується техніка.

Як зазначив директор філії Володимир Шевченко, зараз у навчальному закладі освіту здобувають 67 майбутніх кухарів та 64 майбутніх трактористів-машиністів. Подібні ярмарки робітничих професій учні та викладачі щороку проводили у Кіровограді. Але який зиск з цього, адже навряд чи з обласного центру приїдуть у наше селище на навчання, тому краще залучати у філію хлопців та дівчат з Олександрівського району.  Володимир Шевченко планує подібні ярмарки у селищі проводити щорічно.

Ярмарку також відвідали голова районної ради Микола Марфула та перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота.

Кількість переглядів: 130