„Єдине вікно”

10 жовтня в управлінні Пенсійного фонду України в Олександрівському районі запрацювало “єдине вікно”. Насправді це дуже корисна і потрібна справа для всіх, хто одержує пенсію, і для тих, хто її зараз заробляє. Адже саме у „єдиному вікні” створені  поліпшені умови для оперативного обслуговування відвідувачів управління.

– Пенсіонери заслужили, щоб їх гарно зустрічали і надавали їм компетентну інформацію, – зазначила начальник Головного управління Пенсійного фонду у Кіровоградській області Людмила Поліщук, яка того дня приїхала в Олександрівку і безпосередньо взяла участь у відкритті „вікна”. Разом з нею з покращеними умовами обслуговування відвідувачів також знайомилися заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, голова районної ветеранської організації Василь Король, секретар Олександрівської селищної ради Тамара Дзядевич та деякі пенсіонери.

І сусідство у „єдиного вікна” дуже вигідне – через коридор районна ветеранська організація. Тож, пенсіонери зайшовши у справах у свою організацію, можуть поцікавитися і пенсійними питаннями, які їх цікавлять.

Кількість переглядів: 71