Єднатися і гуртуватися для зміцнення нашої держави

З нагоди  свята  державного та історичного значення – Дня Соборності та Свободи України в Олександрівці  пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь  керівники району, громадськість  селища. Урочисті збори  відбулися в залі засідань районної ради. 

Присутніх зі святом Соборності і Свободи привітав голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, який підкреслив особливе значення цієї події  у нинішній непростій суспільно-політичній ситуації в нашій державі і побажав присутнім миру і злагоди, стабільності у усіх сферах життя. “Забезпечення національної єдності та громадянської злагоди – ключова позиція політики Президента України. Глава держави закликає спільними зусиллями влади і громади зміцнювати єдність народу, будувати сильну державу, яка посяде гідне місце серед світових лідерів”, – зазначив Валерій Авксентьєв.

На історичних моментах  соборності нашої держави зупинився у своєму виступі  голова районної ради  Василь Скляренко. Він зокрема сказав, що свобода, незалежність, соборність – це ті  неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані  в Україні. І ми маємо робити все  належне для їх зміцнення, адже на них  збудовано фундамент нашої держави. Це слова  Президента України Віктора Януковича.

– Найголовніше,  що маємо винести  з цього історичного акту, – це відчуття спільності поколінь різних епох. Воно особливо важливе,  особливо  цінне і потрібне  в міру того, як наша держава  утверджується  на своїй землі і у світі, як зростають  і ускладнюються державотворчі процеси,  – наголосив  голова районної ради.

Святкову культурно-концертну  програму  з нагоди свята   підготували працівники районного Будинку культури та музичної школи.  Завершилася  святкова  програма  виступом народного  хору „Тясмин”.

Учасники урочистостей   поклали квіти до пам’ятника  Тарасу Шевченку.

Кількість переглядів: 143