З березня 2019 року кошти призначеної субсидії на житлово-комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо одержувачам

Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун на оперативній нараді з апаратом та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств під головуванням голови райдержадміністрації Ольги Бороти.

Так, 6 лютого 2019 року Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України №62, відповідно до якої з березня цього року кошти призначеної субсидії на житлово-комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо її одержувачам.

Усі, хто звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, отримають у березні готівку для оплати житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року. А у квітні – кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за послуги спожиті у квітні.       

Відтепер не буде обов’язкової частки сплати – за спожиті послуги необхідно сплачувати в повному обсязі після отримання субсидії готівкою.

Субсидії пенсіонерам розпочнуть виплачувати з 4 березня разом із пенсією. 2383 субсидіантів-пенсіонерів отримають гроші через відділення “Укрпоштою” та на діючі рахунки через 3 банківські установи.

Субсидіанти, які не є пенсіонерами, почнуть отримувати готівку   з 12 березня грошовим переказом через державний «Ощадбанк». Отримувачам субсидії, які вже є клієнтами “Ощадбанку”, кошти перерахують на рахунки автоматично. Усі інші отримають повідомлення про грошові перекази, після чого для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення «Ощадбанку» і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожен одержувач субсидії матиме змогу відкрити карткові рахунки, на які у подальшому надходитимуть кошти субсидії.

Кількість переглядів: 31