З добром у серці

3 грудня в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району організовано та проведено святкову зустріч, приурочену Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями: «З добром у серці». До речі, саме для людей з обмеженими можливостями нещодавно в територіальному центрі зроблено багато для доступності: реконструйовано пандус за всіма нормами, зміст інформаційних табличок продубльовано шрифтом Брайля, встановлені нові двері, що мають потрібну ширину, для зручності проїзду інвалідних візків та ін.

На зустріч з присутніми були запрошені голова районної ради Григорій Гончаренко, керівник апарату районної державної адміністрації Микола Старченко, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко, начальник Знам’янського відділення пенсійного фонду в Олександрівському районі Інна Ратушна, директор Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка, які від щирого серця побажали присутнім здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба та по потребі надали професійні консультації.

Атмосферу святковості, гарного музичного настрою для запрошених створили аматори міського будинку культури під керівництвом Лесі Король.

Святковий стіл був організований завдяки спонсорській допомозі магазину «Наша Ряба» та народного депутата Олеся Довгого.

Кількість переглядів: 34