З клієнтам пробації проведено бесіду на тему: «Профілактика захворювання коронавірусом та відповідальність за порушення правил карантину»

19 червня у приміщенні Олександрівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області старшим інспектором Віталієм Будяком спільно з дільничним офіцером поліції Олександрівського ВП Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області Віталієм Ліхненко було проведено профілактичну бесіду з клієнтами пробації на тему: «Профілактика захворювання коронавірусом та відповідальність за порушення правил карантину».

     Старшим інспектором Віталієм Будяком було наголошено, що основні симптоми коронавірусу – сухий кашель, температура і втома. Вірус передається крапельним або, що набагато частіше, контактним шляхом. Вірус не здатний переміщатися, а є тільки в крапельках, які людина видихає при чханні або кашлі. Тому заразитись навіть від інфікованої людини не можна, але за умови дотримання нескладних правил. Часто мити руки водою з милом або обробляти їх спиртовмісних антисептиком для рук. Триматися на безпечній відстані від тих, хто чхає або кашляє (не менше 1,5 м). Не торкатися руками до очей, рота або носа. При кашлі або чханні прикривати рот і ніс ліктьовим згином або хусткою. У разі підвищення температури, появу кашлю і задишки потрібно зверніться за медичною допомогою.

       Дільничний офіцер поліції Віталій Ліхненко Олександрівського ВП   повідомив про відповідальність за порушення правил карантину та про те, що співробітники правоохоронних органів мають право здійснювати рейди і перевіряти дотримання вимог Кабінету Міністрів в період карантину. Об’єктами таких рейдів можуть стати навчальні заклади (державні і приватні), а також суб’єкти господарської діяльності (ТРЦ, кінотеатри, нічні клуби і т.д.). За порушення правил карантину передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Кількість переглядів: 23