За чисте довкілля разом

Для кожного жителя району наведення порядку в селищах та  селах – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа. У рамках щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля” до цієї корисної справи активно долучаються мешканці Олександрівщини. Громадяни та посадовці сільських та селищних рад, підприємства і організації району проводять заходи з впорядкування своїх прилеглих територій.

23 квітня, напередодні Великодніх свят, керівництво та працівники райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств робили наше містечко світлішим – упорядковували вулицю Незалежності України в Олександрівці, білил дерева та бордюри, впорядковували клумби.

У рамках щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля” у 2019 році в районі зроблено вже чимало. Впорядковано 11.8 га територій парків, скверів та алей, висаджено 95 дерев та кущів на площі 0,2 га, ліквідовано 10 несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ, з яких вивезено 15 м. куб. сміття, тощо.

Кількість переглядів: 64