За чисте довкілля

8 квітня перший заступник голови  райдержадміністрації Ольга   Борота провела нараду з начальниками відділів та управлінь РДА, керівниками  структурних підрозділів  міністерств та відомств за участі селищного голови та   директора комунального підприємства „Оберіг” з питань  наведення  належного санітарного стану  на території  Олександрівки та району.

Відкриваючи нараду, Ольга Дмитрівна  сказала, що вже традиційно  навесні в Україні  проводяться екологічні акції „День довкілля” та „За чисту Україну,”в рамках яких  організовуються масові суботники  з прибирання територій, посадки дерев, облаштування  скверів, парків, місць масового відпочинку, алей пам’яті.

Не винятком є і цей рік. Після зими  все потребує оновлення, облаштування, прибирання. Тому на 19 квітня в райцентрі заплановано  суботник,в якому мають взяти участь всі підприємства, установи, організації. Особлива відповідальність за наведення належного санітарного порядку лягає на плечі  органів місцевого самоврядування та комунальників.

Роботи дуже багато. Слід ліквідувати  стихійні сміттєзвалища, яких чимало в  районі, розчисти сквери і парки, прибрати  вулиці , пам’ятники загиблим воїнам, навести лад на кладовищах, висадити  дерева і кущі, словом, зробити привабливими і чистими  наші села і селища.

Кількість переглядів: 73