За сорок кілометрів від війни…

Напередодні визволення міста Слов’янська від сепаратистів силами АТО, а саме 3 липня, делегація представників Олександрівського району на чолі з головою районної державної адміністрації Сергієм Шпиркою, привезли землякам – міліціонерам та військовим гуманітарну допомогу, в місто Ізюм Харківської області. Там зараз й знаходяться у відрядженні п’ятдесят правоохоронців області. За сорок кілометрів – Слов’янськ.

Ця назва вже декілька місяців щодня на слуху всіх телевізійних і радіо новин. Там, на півночі сусідньої з Харківською Донецької області, триває антитерористична операція, а по-простому, запекла війна між терористами та українськими  військовими.

Зведений загін правоохоронців Кіровоградщини на сході країни очолює полковник Олег Вітюгов. Він – заступник начальника управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС у Кіровоградській області.

Одна частина міліціонерів забезпечує безпеку стратегічного об’єкта – вежі стільникового зв’язку, інша – чергує на блокпосту. А базуються кіровоградці на просторій території і в приміщенні однієї з організацій міста. Там, прямо під відкритим небом, розклавши на одному з столів карту, Олег Анатолійович відразу й пояснив прибулим – голові Олександрівської районної державної адміністрації Сергію Шпирці, його раднику Василю Кириченку та іншим, де саме і чим вони займаються, де дислокується противник, словом, на місці вводив у курс справи.

Одними з перших на захист Вітчизни стали й десантники з Кіровограда. Вони й зараз у всіх гарячих точках Донеччини, тісно співпрацюють з нашими правоохоронцями. Серед сотень військових сім уродженці  нашого району – Олег Візіренко з Триліс, Іван Іщенко – з Ставидел, Сергій Лисенко та Сергій Панченко з Олександрівки, брати Олександр та Сергій Ярові – з Голикового, Павло Візіренко з – Бовтишки.

Раді були правоохоронці та військові й гуманітарній допомозі з Олександрівки. Керівники району привезли в Ізюм майже дві з половиною тонни вантажу – крупи, вермішель, картоплю, цибулю, часник, цукор, мед,  воду, сало, тушонку, олію, цукерки, миючі засоби… Словом все, що зібрала громада району. Разом з продуктами харчування були також дванадцять бронежилетів безпосередньо для олександрівців, 21 камуфляжний костюм та стільки ж пар берців, придбаних на зібрані кошти.

Великі покупки стали можливі завдяки громаді району: господарствам, підприємствам, підприємцям, фізичним особам, які зібрали більше ніж 150 тисяч гривень.

Разом з олександрівцями спеціально приїхав й благочинний Черкаської і Кіровоградської Єпархії Української автокефальної православної церкви отець Борис (Коваленко), який освятив та благословив на захист Вітчизни наших офіцерів та солдатів, і пообіцяв, що буде за них молитися щоб вони скоро повернулися додому живими й здоровими.

Кількість переглядів: 216