Забезпечення громадян гідною роботою – одне із основних завдань соціальної політики Президента України

Питання зайнятості населення, особливо у сільській місцевості, є досить актуальним на сьогоднішній день. Адже від того наскільки добре розвинений ринок праці залежить функціонування регіональної економіки. На цьому наголошує і Глава держави. Президент України ставить завдання владі на місцях стимулювати підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць.

         В нашому районі ці завдання виконуються завдяки успішній реалізації інвестиційних проектів у рамках обласної програми “Центральний регіон – 2015”. Серед таких проектів було і відкриття  модульного молокозаводу СТОВ ”АФ Ясенівська” в Новій  Осоті, який збудовано у рамках обласної програми „Молоко Кіровоградщини” на виконання державного завдання спорудження молокопереробних заводів. Слід зазначити, Олександрівський район першим в області збудував і ввів в експлуатацію таке підприємство.

 10 грудня голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв спільно з головою районної ради Василем Скляренко відвідали та ознайомилися з технологічним процесом переробки молока на молокозаводі. Сьогодні молокозавод працює на повну потужність на молоці, що виробляється безпосередньо агрофірмою „Ясенівська”. Продукція молокозаводу користується великим попитом. В асортименті виробництво натуральної молочної продукції – молоко питне пастеризоване, напої кисломолочні, сметана класична, сир класичний, вторинна сировина (сироватка). Чисельність обслуговуючого персоналу – до 40 осіб. Аналітичний контроль за якістю сировини та готовою продукцією здійснює персонал  заводу.

Як зазначив голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв, одним із головних завдань районної влади є зацікавлення нових інвесторів для розгортання інвестиційних проектів на території району, які сприятимуть зростанню його промислового та економічного розвитку, забезпечать жителів роботою. Глава держави Віктор Янукович постійно наголошує на необхідності підвищення ефективної взаємодії з роботодавцями, стимулюванні створення нових робочих місць, проведення роз’яснювальної роботи стосовно компенсаторів пільг, передбачених законодавством при створенні нових робочих місць.

Кількість переглядів: 60