Забезпечення якісних умов життя населення

Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання – такій темі була присвячена щопонеділкова нарада, яку провела16 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

З інформацією про благоустрій населених пунктів району виступила начальник відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Яніна Драган. За її словами, сільськими та селищними радами проводиться робота щодо благоустрою та приведення в належний санітарний стан територій, проведення поточних ремонтів вулично-дорожньої мережі та освітлення населених пунктів.

З початку року в районі ліквідовано 38 несанкціонованих сміттєзвалищ та приведено до належного санітарно стану 20 діючих сміттєзвалищ. Впорядковано 30 парків та скверів, 64 спортивні майданчики, 63 території кладовищ, 28 пам’ятників та 24 братські могили. Весною цього року висаджено 1300 дерев та 600 кущів.

Про розширення спектру надання медичних послуг присутніх інформував завідуючий дитячим відділенням центральної районної лікарні Юрій Охріменко. В зв’язку з проведенням реформ в галузі охорони здоров’я в Олександрівському районі працює дві медичні юридичні структури – це центр первинної медико-санітарної допомоги, де надається первинний рівень медичної допомоги та ЦРЛ, де надається вторинний рівень.

В ЦРЛ на теперішній час організовано надання екстреної медичної допомоги двома фельдшерськими бригадами, які з 1 квітня 2013 року підпорядковані ОТЦЕМД. Також з 1 квітня відновлено роботу приймального відділення ЦРЛ з проведеним ремонтом.

З жовтня 2012 року в лікувальному корпусі ЦРЛ на першому поверсі організовано роботу Центру ранньої діагностики, де на сучасному обладнанні проводиться клініко-діагностичне лабораторне обстеження, рентгенологічне, фіброгастроскопічне, ультразвукове, проводяться функціональні обстеження, а саме спірографія, Холтеровські дослідження АТ і ЕКГ, знімаються електрокардіограми з можливістю відправлення їх по трейдексу в обласний кардіодиспансер.

У жовтні 2012 року ЦРЛ переведено на нову теплову безгазову систему опалення, що поліпшило температурний режим в зимовий період. В серпні – вересні 2013 року проведено заміну дверей в місці центрального входу в лікувальний корпус та 15 вікон в дитячому відділенні на металопластикові.

В червні 2013 року в реанімаційне відділення придбано два монітора, в пологове апарат КТГ для моніторингу мати – дитина, у 8 відділень ЦРЛ пральні машини.

Також у ході наради розглянуто питання впливу навколишнього природного середовища на забезпечення якості життя населення, про підготовку до опалювального сезону 2013-2014 року та дотримання правил безпеки.

Кількість переглядів: 58