Заходи до річниці Чорнобильської катастрофи відбулись у Несватковому

26 квітня вся світова спільнота схиляє голови перед пам’яттю загиблих в найстрашнішій техногенній катастрофі ХХ століття. Минуло 32 роки після страшної події – аварії на Чорнобильській АЕС.

У зв’язку з цією  трагічною датою у селі Несватковому, біля пам’ятного знаку на честь ліквідаторів аварії, відбулися урочистості – вшанування пам’яті героїв, які своїми грудьми рятували нашу країну від наслідків вибуху четвертого реактору.

Для несватківців – це особлива дата, адже їхнє село у 1991 – 1993 роках прийняло більш ніж шістсот переселенців із сіл та міст Чорнобильської зони.

Під супровід мелодій про ті краї, де колись проживали переселенці, учні Несватківської школи, які взяли активну участь в проведенні цього заходу, декламували вірші.

Перед присутніми також виступили голова районної ради Григорій Гончаренко, керівник апарату райдержадміністрації Микола Старченко, секретар Несватківської сільської ради Тетяна Березюк.

Виступаючі наголошували, що така трагедія не має права повторитися, і в нинішній тяжкий для країни час кожен українець повинен зробити все від себе залежне, щоб не було ні подібних аварій, які негативно вплинули на долю цілого покоління, щоб нарешті наша країна позбулася війн і катастроф.

Присутні вшанували пам’ять про трагедію хвилиною мовчання. Гості, школярі та всі односельці поклали квіти до пам’ятного знаку аварії на ЧАЕС.

Кількість переглядів: 50